| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Imi ziceti animale pe cale de disparitie?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Tigrul.

Răspuns utilizator avertizat
| Shatzie a răspuns:

Da un search pe Google si pe urma, ia cu copy-paste si pune repede pe blogul ala cu care ne-ai asasinat!
Ca tot nu esti in stare sa scrii naibii, singur, ceva acolo.

| kovacskriszti a răspuns:

Caprioaragorila balena elefantul zimbrul cangurul!

| ioana_2930 a răspuns:

Pai:
Capra neagra;
Lupul cenusiu;
Cocosul de munte;
Ursii gri;
tot felul de specii de insecte;

| allealexa1232 a răspuns:

Funda?happylupul marsupial(nu mai exista)capra neagra,porcul mistret,cocosul de munte,ursul grizly,bufnita nordica patata,vulturul negru,leul african,elefantul african,vidra din Asia,rinocerul negru,delfinul,condorul californian,ghepardul,zimbrul,bourul,lupul,lostrita(peste), ursul panda, leul...si cam atat stiu sper sa iti fiu de folos