| AlinutzaRouz a întrebat:

Ce animale pe cale de disparitie cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| c0rn3l1uss a răspuns:

Sunt peste 5.000 de specii de animale de pe Glob sunt clasificate ca fiind pe cale de disparitie.sad

Deci nu am cum sa ti le spun pe toate.tongue

15 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Ursul brun, capra neagra, rasul, lupul...si din pacate lista nu se termina aici sad

| kayan a răspuns:

Personal? doar oamenii...

| Raul a răspuns:

Oamenii buni(cantaretii, regizorii, actorii, oamenii normali care nu asculta manele asea de smecherie, fetele intr-adevar frumoase)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect
E pe cale de disparitziewinking
Greu mai gasesti exemplarewinking laughing
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarlifesul.deja e disparut.pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigrul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de animale au diparut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vipera cu corn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lista care nu va termina decat daca nu va mai exista poluare si braconaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Broasca testoasa de apa este pe cale de disparitie in romania

| RamonaMn a răspuns:

Balena albastră
Urangutan
Urs panda
Capra neagră
Gorila
Marele rechin alb
Jaguar
Tigrul siberian

| nuamnuvreau a răspuns:

Ursuletul panda, capra neagra, pinguinii... Uita-te pe www.zooland.ro
FFF bun site-ul.

| taylor a răspuns:

Ursul polarsad

| Angel of darkness a răspuns:

Ursul brun, capra neagra, rasul, ursuletul panda, pinguini, si multe alte animale. Aceste animale sunt vanate pentru piele, blana si asa mai departe, sau sunt amenintade din cauza taieri padurilor

| reliever a răspuns:

Diriginta!