| Maia a întrebat:

In ce carti as putea gasi viata pictorului Nicolae Mantu? (Tin sa specific ca am nevoie de informatii despre acesta, am cautat ceva informatii pe internet insa n-am gasit mai nimic.)

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

E unul din artistii romani ignorati aproape cu desavarsire. Si eu caut informatii legate de viata si activitatea lui. Pana acum am doar niste crampeie. Spune-mi eventual pentru ce anume ai nevoie de informatii, poate te pot ajuta.