| Safta_Andreea_Cristina_2002 a întrebat:

In pana de idei pentru desene din creion (schițe).
Nu îmi plac lucrurile simple ca o vaza sau obiecte la întâmplare.
Am inceput treaba cu "artistul" acum un an și nu mai am material pentru a evolua... până acum am desenat ornamente florale,caractere anime,pozițiile corpul omenesc, animale (un fel de simboluri ),am o chestie pentru uniforme și costume, SF etc.
Accept orice după normele de mai sus doar lăsați imaginatia să curgă.
Multumesc.

1 răspuns:
| Ciubotariu_Teodora_1999 a răspuns:

Incearca sa desenezi abstract.Deseneaza ceea ce-ti trece prima data in minte.Bafta!