| ninaelenadobrev a întrebat:

Katherine apate in cartile jurnalele vampirilor?

5 răspunsuri:
| M a răspuns:

Da apare in a3a carte.
dar moare deci e doar intr-un volumwinking

| Mihaela a răspuns:

Hei. Da, Katherine apare in the vampire diaries cartile, dar sa stii ca sunt urate; nici nu se compara cu filmul; Katherine este cea blanda si etc, si Elena este opusul. E aiurea rau. Mie cel putin nu mi-au placut deloc, de aia m-am si oprit si n-am mai citit a 3-a carte. Oricum, spor la citit daca vrei sa o citesti, si numai bine!

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Apare in cartea a treia, dar este omorata de Elena straight face.

| mihaelaalol a răspuns:

Da
apare in a 3 carte, insa este omorata de Elena care moare si ea la randul ei

| CottonCandy a răspuns:

Apare. Insa in prima carte cel putin, doar se aminteste de ea. Dupaia, in a doua sau a 3. a carte devine "personaj" si "ajuta" la transformarea Elenei in vamipr.:d
Funda?love struck