| mikamik a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile jurnalele vampirilor?

Răspuns Câştigător
| littlesunshine01 a răspuns:

Nu am citit-o decat pe prima si mi-a placut la nebunie. in schimb am vazut tot sezonul serialului inspirat din aceasta carte si pot sa spun ca a fost cu mult mai bun decat cartea. am citit cartea cu sufletul la gura deoarece, in primul rand ador cartile si filmele cu vampiri si in al doilea rand este o poveste de dragoste superba. love it... fundita?big grinbig grinbig grin

9 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Foarte bune.iti recomand alte carti in genul fantasy for adolescence adica Fascinatie de Melisa Marr.love struck

| CartideCitit a răspuns:

Pentru o parere despre carti cititi recenziile : http://www.cartidecitit.ro/......Carti-Bune

| SweetCherry a răspuns:

Imi plac :X
Imi plac fantomele, intamplari ciudate neexpicabile, vampiri, case bantuite chestii din astea big grin [ciudat laughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salivez cand aud de ele!
Urmeaza a 4 a si ma apuc de Academia Vampirilor. cred!
Banuiesc ca tu le'ai citit... am o nelamurire.
Elena moare ca sa ii salveze pe Damon si Stefan, nu?
Dar in descrierea a celei de a 4 a carte zice ca "Elena se intoarce ca sa ii ajute", cum sa se intoarca? Era un vampir, a murit din cauza luminii, nu? Chiar zicea ca sa simtit umpluta de lumina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit numai primele carti, dar as vrea sa le citesc si pe celelate ca am vazut pe net o descriere si m-a lasat foarte curioasa. dar mi-am cumparat alta carte "casa de sticla" si nu mai am bani, dar cum fac rost de bani mi le cumpar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu le-am citit pe scribd.com dar serialul mi se pare mult mai bun:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum o citesc pe a4 a, sunt superbe amia astept sa apara si urmoatoarele, am auzit ca vor fi 8. Oricum sunt superbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ff frumoase cartile si, si mie imi plac la nebunie am citit toate cele 4 volume si acum vreau sa citesc si ultimul volum... volumul 5
in general mie imi plac cartile cu vampirilaughing...imi plac pentru ca i mister, tradare, iubire si prietenie.happy sunt cele mai frumoase carti pe care le-am citithee hee

| mikamik explică:

Nu...nu le.am citit... dar vreau sa le citesc happy