| Neah a întrebat:

La culorile acrilice se pune apa?

8 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| LemonCandy a răspuns:

Culorile Acrilice sunt cullori care se usuca repede ... deci cu si fara apa poti

| trifescugabriela a răspuns:

Da normal ca se foloseste apa! Dar ai grija daca te patezi pe haine de acrilice sa stii ca nu se mai duce deloc! Si da ele se usuca repede asa ca trebuie sa lucrezi cu mare grija si rapid!

| BlugiStramti a răspuns:

Da se pune, dar poti sa nu pui daca vrei dar mai usor ii apa spers ca te-am ajutat ceau si funda?

| вεвїŧѕά a răspuns:

Culorile Acrilice sunt culori care se usuca repede... deci poti sa le folosesti si cu apa si farawinking

Răspuns utilizator avertizat
| serban99 a răspuns:

Nu, nu se pune, din cate stiu eu!