| Pufi1999 a întrebat:

La tema trebuie sa selectez niste versuri si citate pe tema joc/joaca, iar cu acestea sa fac un catren.
Problema e ca eu nu stiu asemenea citate si versuri. Dau funda pentru cele mai bune! (nu trebuie sa faceti si catrenul )

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Uite aici:
http://www.rightwords.ro/citate/cautare/joaca

Numai bine!

7 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Auzi, ai putea sa ne faci o favoare tuturor de pe TPU si sa scrii pe alt site? te rog eu frumos pentru ca daca scrii temele pe TPU o sa fi suspendat/a si... daca vrei sa negi ca nu ai scris tema de fapt ai scris clar in intrebare ca la tema iti trebuie chestia aia!

| Pufi1999 explică (pentru PrunaPătrată):

Stiu, dar nu e chiar tema. Eu nu stiam unde sa gasesc astfel de citate si nu cred ca ma vor suspenda pentru asta, deoarece NU e tema!

| PrunaPătrată a răspuns (pentru Pufi1999):

Pui pariu cu mine ca te suspenda? pentru ca ai scris clar in intrebare ca e tema! straight face deci inseamna ca e tema asa ca nu mai vorbi ca am dovada tongue

| Pufi1999 explică (pentru PrunaPătrată):

Poti sa o raportezi. Daca ma suspenda pot sa traiesc si fara TPU! Si tu cu ce te alegi? Stiu : cu mandria ca i-ai facut un rau unei straine! Ce oameni in lumea asta!

| PrunaPătrată a răspuns (pentru Pufi1999):

Stai fara grija ca nu raportez nimic dar nu mai scrie chestii din astea ca dupa aia toti o sa faca asa pe TPU data vitoare poate chiar te raportez daca nu sti la teme intreab-o pe mama sau pe tatal tau pentru ca scrie Clar in reguli ca nu ai voie asa ca te rog sa nu mai scrii ok?

| Pufi1999 explică (pentru PrunaPătrată):

De unde sa stie ei citate?
Bine, nu mai scriu!