| Alexandrio a întrebat:

Ma framanta o intrebare legata de arta si mai mult de filosofie si stiinta, oare daca noi avem culturi diferite si ascultam hituri la nivel mondial din domeniul muzicii si nu suntem singuri in univers oare cum ar fi ca intr-o zi sa receptam semnale muzicale sau in general muzica din zone neobisnuite ale universului si oare ar fi o idee buna sa le transmitem si noi interpretarile corzilor noastre vocale dincolo de univers "p.s poate ne baga si pe noi in seama asa"laughing

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Esti in urma cu informatiile. Deja s-au trimis inregistrari in neant. Asteptam raspunsul. Daca vom sti sa-l descifram, asta e alta poveste. Poate nici nu stim sa-l recunoastem, chiar daca a fost receptat. Vezi, nici aici pe pamant nu vorbim toti aceeasi limba.

| Istoriaeocomoara a răspuns:

Nu exista extraterestrii brother
Astia nici macar fotografii reale din spatiu nu au sa ofere publicului sunt toate false.
Ce sa mai spunem de spatiu si alte planete etc...
Cred ca mai mult ai intrebat la cacealma esti troll laughing

| corolav a răspuns:

Și „filosofia" e o știință.
Altcumva... Tare rău mai scrii românește!