| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cine cu o poveste despre un animal si trebuie sa adun informatii despre acesta din surse diferite(atlas encilopedie, intrenet etc) VREAU DOAR O IDEE! multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| doggie a răspuns:

De ce nu faci o poveste despre un ghepard? e destul de usor deoarece acest animal este intr.o permanenta schimbare deoarece nu este foarte puternic si se adapteaza folosindu.si celelalte abilitati.Ar iesi o poveste destul de frumoasa avand in vedere ca este un animal foarte rapid si alte abilitati mai greu de folosit pe care nu le au animalele grele cum ar fi leul (unul din rivali sai)

1 răspuns:
| Motanitza a răspuns:

Care animal?