| sincer a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un program si de unde pot sa il downloadez.
Am nevoie de un program cu care sa fac un filmulet de genul:http://www.youtube.com/watch?v=rO_51B7E3Us&feature=relat ed in care sa pun poze, ce mai asa cum este acesta. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Poti folosi direct programul care vine odata cu windowsul. Il poti accesa din Start -> Toate Programele (sau All Programs, depinde de limba> -> Windows Movie Maker . happy
Succes cu filmul! ^.^

1 răspuns:
| NickoS a răspuns:

Filmul ala cred ca e facut in Power Point si convertit in format video.