| elenaakexua415 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o prezentare. pentru balul bobocilor? ma numesc alexia Elena, sunt o persoana foarte vorbareasta, aventuroasa, mereu plina de energie, si pasiunea mea este aviatia. daca se poate, o prezentare mai complexa. multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, daca esti o fata inteligenta, asa cum te prezinti aici, atunci ar trebuiis a fii capabila sa-ti faci singura o prezentare complexa, ca noi nu te cunoastem si nu avem de ce sa-ti scriem tie acest lucru.

Maca nu esti capabila, atunci intoarce-te la liceu si spune-le profesorilor sa aleaga pe altcineva mai destept, care este capabil sa scrie macar o preznetare, fiindca tu te-ai laudat degeaba.

| johnnny123 a răspuns:

"Bună ziua. Mă numesc Alexia Elena și-mi place să particip la concursuri de talente cu texte scrise de alții. Mulțumesc!"

| Hyperion7 a răspuns:

Din păcate, noi cei de pe TPU nu te putem ajuta sad

| VoidEternal a răspuns:

Tu chiar încerci să apelezi la niste necunoscuți care nu au auzit în viața lor de tine ca să îți facă o prezentare?

E chiar așa de complicat să compui 2 fraze, încât în loc să-ți pui mintea la contribuție scrii pe TPU?