| Cosmin12357 a întrebat:

Salut am nevoie de o prezentare la balul bobocilor (hazlie) ma puteti ajutată

3 răspunsuri:
| dopmic a răspuns:

Buna sunt Cosmin, un băiat destul de fin. Multe fete mau cunoscut, altele chiar si plăcut dar nici una nu ma avut caci eu pentru miss ma păstrez ca sa fiu partener fidel. Poate multi nu ma prea stiti dar va spun eu direct ca's mister 2016 al liceului... De asta de alfel si sunt vestit, ca voi castiga lucid. V as mai spune dar m-am saturat si eu de mine... Va saluta si va săruta vestitu vostru bobocel Cosmin (numele de fam)
Sper ca te ai amuzat cat de cat am încercat sa fac in asa fel ca sa rimeze laughing sper ca nu te zgarcesti cu funda aiawinking laughing

| angelofthedarkness a răspuns:

Ai putea sa faci acel gen de moment: folosesti versuri din melodii incat sa faci o conversatie, iar melodiile sa fie pe fundal; tu doar mimezi ca ai vorbi, iar melodia spune versul care iti trebuie.

| angelofthedarkness a răspuns:

Ai putea sa faci acel gen de moment: un colaj de melodii, iar tu folosesti doar unele versuri pentru o conversatie (tu doar mimezi, iar melodia spune versul)