| 23ndjdmxla a întrebat:

Ma puteti ajuta la obiectivul 55 din howrse? e asa: Participati la o competitie care necesita 15% si 16% energie.

funda!

1 răspuns:
| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

De obicei competitiile cu 15 sau 16 % energie sunt nationalele sau sariturile.Alegi specialitatea calului {eu iti recomand clasica} il echipezi si baga-l la nationala sau sarituri si unde scrie participa in dreapta arata 13% sau 12% acolo este energia care i-o consuma calului.Alegi care este la 15% sau 16%.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?