| Nervos123 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa fac si eu caricaturi ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AcHollism a răspuns:

Incearca drawspace.com.

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Cel mai important cuvant din ecuatie este munca.Cu cat vei munci mai mult, adica cu cat vei exersa mai mult, cu atat vei avea caricaturi mai frumoase.
In general, trebuie sa evidentiezi nasul, gura, urechile etc. intr-un mod cat mai ciudat sa zic asa
Poti cauta si tutoriale pe net, sunt o gramada
Bafta :-)

| adinaciosescu a răspuns:

Pai daca ai talent la desen macar cat de cat, nu trebuie decat sa-ti pui imaginatia la treaba.Bafta!

| 010123 a răspuns:

Fa nasul gigantic, urechile mici, capul mic pe langa trup, etc. Lucruri evidentiate si totusi sa semene.

| KissRaulYo a răspuns:

Daca ai talent la desen trebuie sa evidentiezi cat de tare posibil defectele fizice a acelei persoane de exemplu un nas mare, urechi de spiridus si mai sunt
|BAFTA|