| RetardWolf a întrebat:

Ma scuzati daca am gresit categoria, nu gaseam nimic mai bun. Pana la urma si literatura e arta.

Buna ziua!
Pareri va rog, daca se poate ar fi de preferat sa fie si pareri negative in mare parte, ca sa stiu ce ar trebui schimbat.
Si daca se poate sa si votati, asa dau si funda, daca e.
Si sa-mi spuneti va rog dupa ce ati citit, ati scris aici parerea si ati votat numele vostru de pe wattpad.

si dau funda.
mu(ltumesc) frum(os) =))

Poveste:
https://www.wattpad.com/story/116366473-easy-sushi-roman a
Prefata (as aprecia daca ati da si aici favorite):
https://www.wattpad.com/441932084-easy-sushi-romana-pref a%C8%9B%C4%83
Capitolul 1:
https://www.wattpad.com/......%C4%83zboi

Scuze ca e cam mult ceea ce cer.
Si daca vreti puteti lasa si comentarii, daca e.

Nu am scris nimic analfabet acolo, e ok.
Promit ca dau funda. Multumesc mult.

1 răspuns:
| Negoita_Alexia_2000 a răspuns:

Deci tocmai am intrat pe wattpad sa vad cartea. Nu ma declar o fana si nici o mare cunoscatore a culturii asiatice (sper ca am zis bine), dar am citit printre randuri primul capitol si mi se pare chiar interesant. Gramatica este perfecta (lucru de laudat pe wattpad), actiunea imi place, iar faptul ca povestea se invarteste in jurul unui restaurant e chiar fain. Majoritatea povestilor de pe wattpad sunt fan-fictionuri despre Vlad Munteanu. Prefata mi se pare putin trasa de par, in sensul ca e prea formal. As sterge primul paragraf, dar nu e neaparata nevoie ca nu e nimic cringe. E doar prea formal happy In concluzie, ideea e originala si greselile sunt cam lipsa. Ceea ce ma surprinde pe mine sunt numele care cred ca au fost alse perfect. Nu va mai strofocati atat, ca puneti pre mult suflet intr-un lucru care deja e ok. Daca terminati cartea, ar fi chiar o idee buna sa o publicati. Bafta!