| YukiChan a întrebat:

Maine examenu la maaaate crying Sunteti pregatiti? Eh, mai asta si gata, nu? Bafta multa la toti. Cum v-ati pregatit?

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Eu l-am avut anul trecut. Sincer. am recapitulat formulele, pe ele trebuie sa te bazezi happy Bafta :*

| Chérrrie a răspuns:

Buna. Eu nu mai am emotii, am vazut cu totii ca cel de la romana a fost usor...la mate, presupun ca v.a fii mai greu, mai ales la subiectul 3.am invatat formulele, teoremele si bineinteles am lucrat exercitii la algebra si geometrie.bafta tuturor pe maine!happy