| Cåpåċεl a întrebat:

De maine incepem sa facem ore la scoala.
Sunteti pregatiti?

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Da! Am pregatit tot : ghiozdan, uniforma, caiete, moral big grin. Succes si tie

| Skylerx a răspuns:

Pai... unii nu, unii da. Acum depinde de vointa noastra tongue Adica, daca esti dornic sa vii la scoala, sigur ca da happy Daca nu... tot nu laughing

| ReiVaN a răspuns:

Eu nu sunt pregatit si sunt mandru de asta!love struck

| Geotr a răspuns:

Eu incep de miecuri orele, ca maine fac doar 2 ore de dirigentietongue

| introduaicinumele a răspuns:

Cls 7, incepem cu 7 ore si din fericire prima ora ne-a scos-o, dar tot iesim la 7, si deja incepe cu teme cryingcryingcryingsad

| calitro a răspuns:

Cu siguranta.

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Ore?! nu prea credtongue
La mine la scoala maine nu se fac orebig grin
Doar stam asa...cu profesoribig grin
Si sunt pregatit din plin pentru astalaughing

| ℓαυяα a răspuns:

In nici un caz laughing mai ales ca maine am 2 ore de mate :-ss

| play007 a răspuns:

Nu

| flavia005 a răspuns:

Nu vreau la scoala.