| LoveToHate a întrebat:

Merita sa cumpar cartea Mihaelei Radulescu "Intreaba-ma orice"? Unii spun ca este o carte frumoasa si merita citita, altii spun ca nu este in mod special deosebita.Asta depinde de gusturile fiecaruia, dar vreau sa aud si parerea voastra.

4 răspunsuri:
| MindFreak a răspuns:

Intrebarile despre cartea lu' Raduleasca trebuie puse la categoria Trivia/Amuzante, nicidecum la Arta si Cultura.

| Coco2730 a răspuns:

MindFreak graieste adevarul. Este o lectura placuta, de-asta e divertisment.

| cosmin2344 a răspuns:

E destul de interesanta, aseaza frazele in context intr-un mod pa care il poti numi frumos

| ttteo a răspuns:

Eu am citit primele doua carti ale Mihaelei si am ramas placut surprinsa. Nu ma asteptam, sunt foarte bune si frumoase cartile ei. Insa despre noua carte, nu stiu ce sa spun, nu am citit-o dar merita sa incerci. Cu incredere! pupici