| JohannaStone a întrebat:

Mi-am cumparat acum cateva zile revista curs de pictura si ma intrebam cum sta treaba cu shevaletul si cutia din lemn? cei abonati le primesc gratis sau este o tragere la sorti si se castiga? Merita sa faci abonamentul? ce alte lucruri mai stit despre revista si abonament? cate nr sunt? orice informatie imi este de ajutor. mersi pentru amabilitate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CoryCorina a răspuns:

Pai cate nr sunt? Revista este de la deagostini el face o serie si cand sa se termine surpriza altele...Shevaletul -30 lei iar cutia -20 lei pentru abonati citeste.Acolo cu revista mai ai niste pliante ar trebui sa le citesti din ce am citit(nu tot) exista o reducere pls ca daca esti abonat iti mai vin cate dou reviste o data nu stiu exact e bine sa citesti acele pliante.Pana la urma shevaletul si cutia pentru abonati am impresia ca sunt gratis. Abonamentul nu stiu daca merita...eu una nu cred ca imi voi lua shevaletul, se poate sa fie unul micut si daca e asa il pot face acasa mai mare si sa fie ca lumea dar cutia o voi lua.Revenind la problema cu numerele iti dai seama ca sunt muuulte dupa cate bibliorafturi aratau la TV.Nu este vb de o tragere la sorti cred, inca o data te sfatuiesc sa citesti cu atentie si tu si familia pliantele. Sper ca te-am ajutat Fundita?