| pustiinocent a întrebat:

Salut vreau si eu sa stiu cum e cu abonamentul pentru revista curs de pictura am inteles ca daca te abonezi beneficiezi de ceva imi puteti explica si mie.Si cat costa la abonament va rog?

Răspuns Câştigător
| biank3 a răspuns:

Da. beneficiezi la numarul 5 al revistei de o cutie de ustensile iar la numarul 15 un sevalet happy iar abonamentul e 24 lei pe luna deoarece iti vor trimite cate doua reviste! O sa-mi fac si eu adonament in curand. daca esti pasionata de pictura/desen ia.le cu incredere! sunt super! Fundita?