| zuzuliana a întrebat:

Nu stiti un site cu pronuntarea cuvintelor in limba engleza? Stiu ca era un dictionar cu pronuntie audio, dar am uitat cum se numeste site-ul. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thus

45 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt programe care iti citesc textul, cu diferite voci (ex. ttstole).
Daca ai avea un nume, as da un click pe ea si as cere un nick de mess de la tine, sa ti-l trimit...
Dar asa, anonim? thinking

| kinkyk a răspuns:

Http://ro-en.ro ai si dictionar explicativ, exemple si pronuntie audio (in romana si engleza).

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Ahhh si stiam unul...`daca imi amintesc iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exhibition

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti amintesti sa ma contactezi si pe mine pe id giuly_te_amo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thoamne ce mi-as dori eu sa gasesc unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://say.expressivo.com este un site excelent pentru asa ceva. Mult noroc!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu...si nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

First

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru dar in germanalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat pe google si am scris direct `site gratuit cu pronuntie engleza si am gasit audio nr de la 1 la 20 lunile anului si mai multe sau cind deschizi google in stinga sus scrie traducere si acolo scrii cvinte in romana si asculti cum se pronunta bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Squirrel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie un program de pronuntare sa ma anunte. va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm nu stiu, dar daca tot este as vrea si eu acest site.ma ajutati si pe mine?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit aici asa ceva: http://www.adspedia.ro/......eza-audio/

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune te rog frumos ca vreau foarte tare sa invat engleza, ca la anul viitor plec sa invat la Iasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie p google pronuntie audio:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ivona.com/online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Snowman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe site-uri dar mai multe nefolositoeare intra pe http://say.expressivo.com/ dar aista imi place foarte mul bafta!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, imi pare rau si eu caut!