| pingu20 a întrebat:

Nu stiti unde pot gasi markere pendru graffiti in Baia Mare?

Răspuns Câştigător
| Andyᵗᵐ a răspuns:

In supermarket nu gasesti.Incearca in magazine de skate-uri ca aia au pe-acolo.Eu am cumparat de la magazinele auto, doar ca daca vrei sa vaci pe pereti ceri culoare nemetalizata, daca vrei sa vopsesti alt ceva, fier ceva, ceri simplu spray de vopsit culoare cutare (ce vrei tu ). Daca nu in supermarket sau in cora, real si alte magazine mari la raionul vopsele.

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Unde are vopseele.

Răspuns utilizator avertizat
| pingu20 explică:

P.S. Nu vreau de masina