| Lalaaal a întrebat:

La librariile din Iasi se pot gasi spray-uri, carnete, markere si alte accesorii pentru graffiti? Daca da, atunci la care?
plizz... FUNDAA! :****

3 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Inceraca la top art, este pe langa piata unirii, trebuie sa cobori niste scari de langa magazinul de artizanate de la strada independentei.

| ThePoet a răspuns:

Tu vrei sa gasesti accesorii pentru graffiti la librarie? rolling on the floor
Pai markere gasesti, da, dar spray-uri trebuie sa mergi sa iti iei de la un magazin de vopsele sau de la un magazin de mecanica auto.

| LostInBubble a răspuns:

laughing
Vezi ca sunt magazine de arta. Sau la magazine de unde cumperi chestii pe masina, acolo gasesti sprayuri (in caz ca nu iti poti comanda Montana) happy.
In Iasi sunt licee de arta, trebuie sa fie si magazine de arta.
Eu am gasit foarte greu marker gros.happy Sper sa gasesti.