| karinacora97 a întrebat:

Nu va suparati dar cum se numeste filmul ala cu doi japonezi sau chinezi care se iubesc si fata cand se duce sa aduca diapozitive pentru iubitul ei i cade ceva in ochi si ramane oarba si baiatul se simte vinovat si i da el vederea lui va rog raspundeti

8 răspunsuri:
| NinaY a răspuns:

Nu e filmhee hee e un videoclip. A lu jadakiss - Because i'm a girl

| lays a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XrfaBeuJjcw&feature=related
kiss-because i'm a girl
nu stiu daca exista un film.peste tot gasesc doar filmuletul:-?

| Laraaa.Beibee<3 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar filmuletul il gasesti aici http://www.youtube.com/watch?v=GZ8-XalNyQQ
Sper ca ti'am putut fi de ajutor!>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca era videoclipul dintr-o melodie: Kiss - Because I'm a girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Hhm4USUe3ng

dar nu e film... e un videoclip;)

| ghitanionutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da este film l-am vazut acum 1 an si nu mai stiu cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da e film, si eu il caut

| Mihaela_Popa_1988 a răspuns:

E film l-am vazut cand am fost in liceu si nu stiu cum sa dau de o fosta colega sa imi zica numele.
si eu il cautdar nu stiu cum sa dau de el k nu mai stiu cum se numeste