| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni mi-am descoperit ignoranta. Oare ma mai doare ceva de acum?

11 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde... pana acum nu cred ca te durea - de acum poate sa inceapa sa te doara... happy
Se spune ca cu cat stii mai mult iti dai seama cat de putin stii, de aceea sunt fericiti cei saraci cu duhul happy

cami
| cami a răspuns:

S-o iei cu regularitate...la pranz, dimineata si seara big grin (si neaparat inainte de mese)hee hee

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

NUUUUUUU.....Ai scapat de toate durerile caci sunt ''fericiti cei saraci cu duhul''

Bula
| Bula a răspuns:

Poate, in cot? big grin

carla
| carla a răspuns:

Ignoranta in ce domeniu?

| kh1ss a răspuns:

Ma bucur pentru tine tongue nu stiu... dar daca te mai doare sa ne anunti si pe noi tongue

| DiMoDi a răspuns:

Dar până acum, te durea ceva? :rolling on the floor
Relax! Dacă ai reuşit să conştientizezi cât de ignorant eşti, sunt şanse mari să te îndrepţi...
Şi în definitiv, poţi spune şi tu, cum zicea Ion Creangă: "Ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur, încep să mă simt mai bine" tongue

| claw_4117 a răspuns:

Da. Ignoranta doare mai tare decat, a fi ranit. Stiu asta din proprie experienta. Este oarecum o incapabilitate de a rezolva anumite probleme, asa ca fugi de ele.

| baba a răspuns:

Pot să te întreb ceva? Pot cred.
Cum ai descoperit-o?

| wendy a răspuns:

Nu stiu, tu sa ne spui nouatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slava domnului ca te-ai redescoperit, cu ignoranta te doare, te doare si unde nu iti vine sa crezi.