| LarisaRoxxana a întrebat:

Azi am descoperit ca sunt bisexualstraight face
Iubesc si o femeie nebuneste dar si un barbat crying
Ce ma fac oameni bunicrying?
Un sfat ceva?straight face

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Si ce daca in ziua de astazi este ceva absolut normal pentru unii oameni dar pentru unii nu, eu aceasta relatie dintre 2 sexe cde acelasi fel vad ca pe o relatie normala, nu conteaza sexul persoanei cu care esti, conteaza dragostea dintre voi.pai daca iubesti o femie ramai cu fiindca din cate spui tu vad ca o iubesti, lasa barbatul care te innebuneste.

13 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Asa si? ...esti bisexual, e ceva normal.nu te mai plange atat.

| h3r a răspuns:

Trisexual nu merge?
Sau ai şi tu o limită, dragul nostru LarisaRoxxana?

| aumih16 a răspuns:

Nu este ca atunci cand esti gay homosexual transexual trisexual dar nu stii ce sa iubesti mai mult barbatul sau femeia oricum cand vine vorba de sex colo trebuie sa te saruti si cu femeia si cu barbatul iar apoi la actele sexuale trebuie sa faci si tu si femeia cu barbatul treburile astea si la sfarsit impartiti lichidul seminal adica sperma impreuna stiu este scarbos dar la bisexuali cam asa sta treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un threesome.

| мαяιє a răspuns:

So what? Sunt miliarde de oameni pe planeta asta care sunt bisexuali. Nu e o crimă să ai o orientare sexuală diferită, așa că nu te mai plânge.

| LarisaRoxxana explică:

Scuze am uitat sa mentinionez ca sunt un EL doar ca din moment ce sorm'ea are cont nu mam mai obosit sa imi fac si eu unullaughing

| h3r a răspuns (pentru LarisaRoxxana):

Ce liniştit eşti.
Gata, a trecut bisexualitatea?

| LarisaRoxxana explică (pentru h3r):

Nulaughing) da mersi fain oricum de sfattongue

| h3r a răspuns (pentru LarisaRoxxana):

Da, da...
Nebunule, vrei să mă prezint?

| LarisaRoxxana explică (pentru h3r):

Ti-a cerut careva sa te prezinti ma?

| h3r a răspuns (pentru LarisaRoxxana):

Deci mă confunzi cu un băiat. Este rău.
Lasă prostiile şi fă-ţi o gagică.
Doar gagică!

| MihneaRazvanStoenescu a răspuns:

Poti face ce vrei cu viata ta, o persoana de acelasi sex poate oferi mai multa placere decat una de sex opus.