| SERIALS a întrebat:

Pe ce site de obicei fotografii publica pozele lor cu scopul de a gasi clienti si a face bani?
Am niste fotografii si as vrea sa dezvolta latura aceasta ca intr-o buna zi sa fotografiez barbati goi pusca, ador muschii. Cum as putea incepe activitatea?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Parca era o porcarie de site intitulata "onlyfans", platesti un abonament pentru a accesa continut media.
Ideea este ca fotografii nu mai sunt de apreciat pentru ca oamenii sunt creativi iar cu un trepied pot face destul de multe.

| SERIALS explică (pentru LPCTSTR):

Ala e site pentru barbati si femei sexy dezinhibati care vor sa faca un ban cu poze, video erotice, dar eu am nevoie de altceva, site pentru fotografi sau cu oferte de munca, proiecte diverse etc