| Aliiinutzatha a întrebat:

Pisika meah va fata dar nu stiu km helppp

Răspuns Câştigător
| asterix13 a răspuns:

Uita-te aici.:D http://www.eva.ro/......5929.html. fundita pls?:D

13 răspunsuri:
| ArinaMK a răspuns:

Hristos a inviat, Cristina
Te rog, reformuleaza si vorbeste romaneste...
Ca sa-ti raspund: Se descurca eawinking!

| SteauaNordului a răspuns:

nu stiu sa te ajut pentru ca nu inteleg ce spui. scrie romaneste te rog. ai uitat limba romana?

| TheLastDancer15 a răspuns:

Se descurca singura laughing sau, du-o la un veterinar. nu ca e bolnava, dar veterinarul sigur stie ce trebuie sa facetiwinking

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

O sa vezi cand o sa o facawinking

| TheSpecialOne a răspuns:

Dar tu ce vrei sa fi ginecoloaga sau sora de nasteri... las-o in pace si nici macar nu sta prin preajma ca o deranjezi.

| FallingRain a răspuns:

Crsitina are drptate mai. La o pisica pot aparea complicatii. Este bine ca in timpul sarcinii sa o duci la doctor ca sa fii sigura ca totul este in regula si ca pisoii au pozitia corecta. In ultima saptamana sa nu o lasi afara nesupravegheata. Si cand fata sa ai grija sa fie intr-un loc cald si in care sesimte in siguranta. Daca un pisoi iese cu picioarele inainte, trage-l afara, ca altfel nu va putea sa respire. Are de obicei nevoie de ajutor daca are mai mult de trei pui. Dupa ce pisoiul iese, sterge-l bine de sange si maseaza-l usor cu un prosop inmuiat in apa calda. Apoi dai-l pisicii sa-l hraneasca. Si apropo, daca ai nevoie de ajutor in a le gasi stapan, poti apela la mine, trimite-mi un mesaj, ca te pot ajuta. Succes cu pisoii si sa-mi spui te rog cati au fost si ce culori sunt!

| danypoli95 a răspuns:

Nu-ti fa probleme stie ea.

| Cella a răspuns:

Pai cum nu stii cumhee hee?
se descurca singura...

| Aliiinutzatha explică:

Aloo needucatilot nu merge la tastatura si in plus aveti 8 ani daca nu stit romana

| hgfdsa a răspuns:

Wat da fac?laughing vorbeste si tu in limba romana.a trebuit sa citesc de 2 ori ca sa inteleg.
ok, pisica ta va fata.si?!raised eyebrowscu ce vrei sa te ajutam noi?

| AsVreaEu a răspuns:

Nai cum s-o ajuti va fata singura! funda?

| Cristinyka21 a răspuns:

De unde sa stim cand va fata pisica ta daca nici u nu sti

| cuteAdriana a răspuns:

O lasi pur si simplu dar cand ai impresia ca fata sa o duci intr un loc calduros