| HinnaBunneh a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu daca isi aminteste cineva de un desene anime cu o fata foarte lenesa care avea o pisika ...era pe episoade...cam atat imi amintesc stie careva numele desenului?^^Fundita!

3 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Tamayura
K-On!
Sa nu-mi spui ca e Sailor Moonlaughing

A, cautat pe google. Sper ca am reusit sa iti dau raspunsul - sunt si eu fan anime si stiu cum e sa cauti o serie al carui nume nu ti-l mai amintestibig grin

| Clauditza21 a răspuns:

Nu e Sailor Moon?laughing Si ea avea o pisica, o chema Luna si era foarte lenesa, mereu se trezea tarziu dimineata cand trebuia sa plece la scoala.