| whoareyoudude a întrebat:

Pot sa joc teatru chiar daaca nu am absolvit facultatea de teatru si film?

8 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Casatoreste-te! Asa o sa trebuiasca sa joci teatru zilnic!

| xClementine a răspuns:

Eu spun ca da. Pana la urma, astia care au absolvit-o si sunt la teatru, oare de ce au mai pierdut timpul aiurea? Poate eventual sa urmezi ceva cursuri, dupa care sa te inscrii pentru asa ceva, dar tot nu-mi vine sa cred. E ca orice alta meserie, si medicii se duc pe generala, dupa care urmeaza profesia asta. E firesc. Bafta!

| BiuL a răspuns:

Da, daca ai noroc si talent.

| VadTot a răspuns:

Normal ca da Iti trebuie mult talent si foarte multa vointa! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca esti remarcat si cooptat de catre o echipa de actori, regizor, etc.

| Andeuta a răspuns:

Eu sunt de parere ca da. Ar trebui sa mergi in audienta la un actor de teatru cunoscut si poate daca lui ii va placea prestatia ta, te va sustine

| anutzabomboanik18 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zis.Aici in Italia nu trebuie sa absolvi neaparat facultatea de teatru si film sunt cursuri special pentru asta...

| Takers_Gaby_1990 a răspuns:

Nu poti ca ai facut si pe ce-a de film lol haha