| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face daca am absolvit facultatea de matematica si informatica?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti cauti de munca.Pe domeniu.Succes mult! Vei avea nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Programare

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Aaa ai facut o facultate fara sa te gandesti cam unde ai vrea sa lucrezi dupa? laughing))) ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde...Poti sa te apuci de sala, sa te gandesti sa fii mai bun, sa inveti sa schiezi(daca nu sti), lucruri sunt multe big grin.

| miTzuliK93 a răspuns:

Programare! Sper ca observi ca am scris cu semnul exclamarii. Daca ai urmat modulul pedagogic in timpul facultatii, poti opta si pentru un post la catedra.

| bogdancatalin357 a răspuns:

Genoflexiuni?! ce intrebare tipule, lol laughing