| anonim_4396 a întrebat:

Poti numi un lucru care iti place la tara asta?

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Da.fete de la noi sunt cele mai frumoase si ne mandrim cu asta

15 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Hmm...thinking
Muntii ce imi inconjoara orasul natal.
Tu?happy

| Bogdanux a răspuns:

Decat atractiile turistice, din pacate.As fi vrut sa fiu mandru si pentru alte lucruri minunate din tara, problema e ca sunt din ce in ce mai rare...

| InnocentSmile a răspuns:

Nimicstraight face

| DakotaRoyse a răspuns:

Limba română laughing

| claudiu_4817 a răspuns:

Un singur lucru: istoria si locul unde m-am nascut

| DennD a răspuns:

Unele Peisaje care sunt chiat Super :X

| ElvisTare a răspuns:

Iubirea! Atat! Daca intelegi sa citesti printre randuri, inseamna ca stii ce se ascunde in spatele acestor cuvinte si ca merit fundawinking

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Istoria locul unde m-am nascut si ca voi fi primul care are strada care se spala(uda) singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peisajele de la munte cu pomi, ca eu stau la munte (da si alea sunt in scadere ) si... atat
numic altceva laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Esmeralda
Sibiul. Oras inconjurat de munti, cu istorie bogata, cultura diversificata, cu fete frumoase, frumos dezvoltat si inca civilizat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare este raspunzator pentru mizeria in care ne aflam, putem da vina pe politicieni hoti si asa mai departe daca vrei sa schimbi lumea atunci schimba-te pe tine big grin

| Lollipopy a răspuns:

Presedintele.

| LallyLala a răspuns:

Da, chiar sunt cateva lucruri frumoase : avem cateva privelisti superbe la Lacul Rosu, Lacul Zanoaga, pestera Ialomicioarei, Castelul Peles, Bran si multe alte locuri speciale, de asemenea vorbim o limba frumoasa.In loc sa ne tot desconsideram atata tara mai bine am incerca sa schimbam oamenii ce locuiesc in ea.
Pt mai multa convingere vizualizati : http://funnyblog.ro/a-world-without-romania-cum-ar-fi-fost-lumea-fara-noi/

| Donzie a răspuns:

Da. E al naibii de distractiv sa razi pe ritm de caragiale reloaded over and over again...

| AlicexXx a răspuns:

Nu