| nooooc a întrebat:

Rontaie si tu cu Lila! (Milka)

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu crezi ca intrebarea mergea mai bine la T/A?
eu da.

| nooooc explică (pentru NoNameJunior):

Nu,deorece este o arta happy

| panteravalcea a răspuns:

De unde ai auzit-o p asta?

| panteravalcea a răspuns:

Mara cati ani ai?laughing

| nooooc explică (pentru panteravalcea):

Nu cati iti imaginezi tu...

| panteravalcea a răspuns (pentru nooooc):

Pai nu stiu ca pe aici rar depasesc userii 16 anilaughing

| nooooc explică (pentru panteravalcea):

Pe aia i=ai cunoscut tu. eu am vazur useri si de 40 de aniwinking

| panteravalcea a răspuns (pentru nooooc):

Am cunoscut am zis ca marea majoritate sunt mici mai mara.nu ai vazut ce intrebari au :cum sarut.:?)), cum sa ii zic ca e nebun?laughing

| nooooc explică (pentru panteravalcea):

A da, aici ai dreptate si pe mine ma dispera intrebarile acelea, mai ales cele cu teme de cls 5-a sau "cum pot stii ca un baiat ma place" intrebarea asta te face sa iti smulgi parul din cap straight face

| panteravalcea a răspuns (pentru nooooc):

Da asa e. toti vor compuneri si multe altele.asta e...astia o sa ne plateasca noua penisa