| L7L a întrebat:

Sall, spuneti-mi si mie ce materi se fac la mate-info si economic turism si alimentatie.

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Deci : la mate info faci asa.matematica intensiv.informatica intensiv(este foarte grea) si limba engleza intensiv plus modulele.tic,, anterpenoriala, si fizica.economic faci: matematica intensiv,,,, contabilitate,,, si practica...plus limba engleza.si la alimentatie faci cunoasterea mediului si stiinte sociale(engleza, anterprenoriala, psihologie) funda?