| AlexRisse a întrebat:

As avea si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva cu niste imagini sau ceva instructiuni despre cum se bate toaca eu sunt incepator si as vrea sa invat si daca stie cineva sa imi spuna si mie dau fundita:d multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Http://www.crestinortodox.ro/diverse/toaca-cantec-lemnului-96044.html

pe site-ul acesta gasesti tot ce vrei despre toaca.

funda?:*

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Vezi ca in link, ai si un video, care iti arata ceea cevrei sa stii.

http://www.crestinortodox.ro/diverse/toaca-cantec-lemnului-96044.html

| sonya a răspuns:

Nu se invata din tutoriale. Indicat este sa te duci undeva unde se bate toaca. O Manastire sau biserica.Acolo poti apela la persoana care bate toaca si te poate invata. Nu cred ca te va refuza sa stii. Mult succes!