| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena Care vrea sex Oral Sunt incepator si asi, vrea sa invat mai intai cine ma poate ajuta

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Intri pe siteul Porno de pe Google si inveti.

identitate
| identitate a răspuns:

Nu invata din filmele porno pentru ca nu exista nimic mai penibil, mai teatral si mai trucat decat un film porno.Invata din articole despre sex preferabil in italiana si franceza (romanii se cam ascund dupa deget :D) dar daca nu intelegi si nu gasesti alte articole explicite intra pe www.citynews.ro (ziar online) si la rubrica "Sex" gasesti articole despre sex in general si articole despre sexul oral in special.Pentru Romania sunt chiar forte deschisi si expliciti.:)Nu lua de bun tot ce citesti, alege ce ti se potriveste, poti sa incerci tot dar nu incerca sa pui mecanic in practica.
Am mai scris undeva de subiect si dupa ce gasesc o sa folosesc "copy-paste" si o sa adaug :)

Ii stimulezi clitorisul cu degetele si gura mai exact limba si buzele.
Se foloseste toata gura, inclusiv dintii dar nu am precizat pentru ca trebuie sa stii cum, respiratia si multe alte "trucuri". E vorba de ce faci si inainte de a face sex oral. Iar "lovitura suprema" nu o spun si oricum nu se poate face cu o virgina :D
Limba nu "se invarte" ca elicea elicopterului :D trebuie sa o faci incet si atent sa vezi care miscari ii plac mai mult.Trebuie sa te misti incet si relaxat iar limba sa fie relaxata nu incordata.Altfel obosesti repede si nu e la fel de placut pentru ea.Si trebuie sa stai acolo nu gluma:D Foloseste si mainile pentru a mangaia si excita si restul corpului (sani, picioare, coapse etc).
69 NU E PENTRU SATISFACEREA FEMEII. E pentru cele timide care se stanjenesc cand o fac ele si pentru satisfacerea unei fantezii ascunse a altora.
Nu exista doar clitorisul ci multe altele...
Daca o femeie nu are mai mult de un orgasm si nu tremura mai ai de lucru :D (primul e "mai greu" urmatoarele curg:) )Dar nu trebuie sa o faci tot timpul, te opresti si la primul si faci altceva ca sa-si doreasca mereu mai mult...

Nu mergi niciodata direct la tinta(mai ales daca are chilotii pe ea)o faci sa-si doreasca cu disperare.Mangaierile apasate pe coapse, fund si sani in timp ce esti acolo cu gura dar fara sa faci nimic ci doar respiri (mai exact expiri puternic :D )fac "minuni". Si nu stai doar acolo, mai pleci si iar revii si te apropii incet prin sarutari pornind de pe coapsele interioare. Daca faci asa (nu doar un pic ci mult pana e "disperata", dar nici exagerat ca se enerveaza, cand incepe sa se enerveze treci mai departe )deja e la un pas de orgasm.:)
Restul mai vezi si tu, practica e cea mai buna profesoara...

| Ana a răspuns:

Uita-te la filme porno si de acolo o sa inveti.

| Silviu591 a răspuns:

Invata si tu de unul singur.nu astepta "sfaturi" de la noi.bafta la lins

| TheMihutz a răspuns:

Cum vrei sa te invatam? nu te-ai uitat in viata ta la un film porno?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei vreo boala dac faci asa ceva? eu am facut de multe ori da na nu sunt expert