| SkaterShow a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie niste texte cu tema copilariei sau in care sa fie descrisi niste copii. Puteti sa imi dati si citate sau poezii.

Răspuns Câştigător
| horia2468 a răspuns:

Pai nu e asa greu in copilarie cum te distrezi ca ai fost la bunici sau ai explorat (pesteri, poieni)si cam asa ar fi interesantabig grinbig grinthumbs upbig grinbig grin

1 răspuns:
| horia2468 a răspuns:

Pai nu e asa greu in copilarie cum te distrezi ca ai fost labunici sau ai explorat (pesteri, poieni)si cam asa ar fi interesantabig grinbig grinthumbs upbig grinbig grin