| Flavy007 a întrebat:

exista in bucuresti vreo scoala de magie si daca da dati-mi va rog un link cu site-ul.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dude, you watch way, way too much Harry Potter! Du-te in gara de Nord, peronul 9 3/4, ia incearca acolo, poate iti apar Hermione si Ginny imbracate in Slytherini cu frisca, cine stie?

| Floris83 a răspuns:

...nu intra în prostiile astea, îți pierzi mintea, ești copil și nu știi, astea-s lucruri care nu e bine să e probezi deloc ca să vezi cum e...sunt mai periculoase decît orice!

| Flavy007 explică (pentru Floris83):

Nu sunt mic am 18 ani

| Floris83 a răspuns (pentru Flavy007):

Fă cum vrei, părerea mea e să nu te bagi în așa ceva...

| Evanna a răspuns (pentru Floris83):

Auzi, vezi că nu îţi pot răspunde la mesaj. Îmi zice că statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje. Dar apreciez gestul tău şi ţi-am dat add.