| EvGaming a întrebat:

Salut.

Am de facut la liceu un afis(poster) despre 'Natura un prieten adevart' dar nu stiu ce as putea scrie pe el thinking

Daca m-ati ajuta cu ceva texte care s-ar potrivi la acest titlu thinking

Fundita.

2 răspunsuri:
| sylarz a răspuns:

Desenezi o planta de cannabis big grin si scrii jos smoke free or die hard :X

| dony22 a răspuns:

Iti dau eu dar e un plan de idei de unde sa te inspiri big grinincepe prin a descrie natura,sa povestesti de ce este importanta pentru noi,resursele ei,faptul prin care ne este un prieten adevarat,poti sa-i captezi in enunturi sucrte si la subiect doar, nu uita, natura cat si peisajele ei ne farmeca big griniar fara ea nu am putea trai inic noi nici fiintele in general...