| oncioiuvlad96 a întrebat:

Am de facut un proiect in care sa prezint trecerea timpului cu ajutorul unor imagini... sugestii?

EVIDENT dau FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

Ma gandesc la un mic copacel care devine un arbore frumos, primavara vara toamna iarna, copacul se inalta tot mai mult oameni se adapostesc la umbra lui copilasi alearga in jurul lui indragostiti semneaza o inimioara pe el timpul trece si copacul imbatraneste si oamenii il taie si se termina cu un cer intunecat si o ploaie, un pic de esenta de drama la final big grin

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Poti sa iei imagini cu un copil nou-nascut si pana ajunge la maturitate si prezinti cele mai importante etape ale vietii. Adica de la cateva luni pana la 70-80 de ani. Cred ca asa ar fi cel mai sugestiv pentru proiectul tau. Succes!

| AngeloidsForte27 a răspuns:

Pai, ai putea incerca bineinteles sa faci referire la un obiect, o cladire, un copac ce a rezistat trecerii timpului, dar care a lasat urme adanci in sufletul tau sau poti si mai bine sa prezinti viata unei mari personalitati prin imagini. Sper ca-ti vor fi de foloswinking happy