| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am gasit o moneda,cred ca este evreiasca, dar nu stiu sigur si as vrea sa aflu daca este de valoare sau nu. Daca doriti sa ma ajutati, ma gasiti pe facebook: adi.hagima@facebook.com.Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| radioactive00 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un evaluator de antichități direct, ca să auzi părerea unui specialist. Noi putem greși și pierzi bani degeaba.

| George_Balan_1988 a răspuns:

Eu sunt colectionar...o poza ceva ai?

| anonim_4396 explică (pentru George_Balan_1988):

Da am, cauta adi.hagima@facebook.com doar acolo pot sa iti arat poza ca aici nu o pot atasa