| Pana a întrebat:

Am nevoie de un model de discurs pentru un vernisaj de fotografie, pana joi. Sper ca ma puteti ajuta.Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca expui tu, cel mai usor ar fi sa vorbesti despre cum te ajuta fotografia sa exprimi in imagini ceea ce simti atunci cand vezi ceva si fotografiezi. daca te gandesti doar sa impresionezi n-o sa-ti iasa, exprima doar cat de mult iti pasa, sau te marcheaza. Mult succes! Unde e vernisajul, draga Sade?

Răspuns utilizator avertizat