| MariusZap a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor.De o luna m-a antrenez ca sa practic parkour.Ieri am reusit primul meu lazy vault insa am mare nevoie de ajutorul ciuva care m-a poate invata tot ce trebuie stiut.Sunt din Tg-Mures. Sper sa ma puteti ajuta.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Skinnypesci a răspuns:

Sal
Nu ai nevoie de nici un ajutor mergi cu prieteni si invatati impreuna incearca sa dai monkey la banci si o sa te perfectionezi ca mine big grin
E usor si fain dupa fugi si de police :X:X
daca nu reusesti ceva incearca chiar daca te lovesti ca asa o sa inveti mult mai repede
si daca reusesti ceva si apoi gresesti sa incerci pe moment ca altfel il uiti de tot
[funda :X?]