| alexush a întrebat:

Salut.am o moneda de 5 bani din 1884.cam cat credeti ca ar valora.este cu carol regele romaniei.si mai am o moneda din austria 2 kreuzer 1848...cat as putea sa iau pe ele?! o zi buna

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Salut. O moneda de 130 de ani in stare foarte buna valoreaza undeva intre 60-80 de Ron daca ai si putin noroc. Cea austriaca poate chiar 100. Problema e ca sunt destul de greu de vandut daca nu ai un catalog propriu zis. Poti incerca pe okazii, acolo ar fi snsele cele mai mari.

3 răspunsuri:
| McCrush a răspuns:

Frate moneda aia costa mai mult ca 3 case prezidentiale!

| Mikiass a răspuns:

Nu valoreaza nici macar o branza rolling on the floor

| AlaRau666 a răspuns:

Poi valoreza un 30sec pana la gunoi