| basick a întrebat:

am 2 monezi pe care le-am gasit una cu Regele Carol I al Romaniei de 5 bani din 1884 si inca o moneda cu regele Italiei Vitorio Emanuele III de 10 centime din 1923 cam cat as putea obtine pe ele? Nu stiu din ce au fost ca acum sunt negre! Au stat atata timp in pamant va dati seama. Scuzati categoria.Care ma ajuta dau funda. P.S (nu stiu cum sa pun poze ca am in pc dar nu stiu cum sa le incarc) :p

Răspuns Câştigător
| Chriss_Christine_1988 a răspuns:

Heii...si eu am gasit cateva,si am vrut sa le duc la o banca de monede,dar nu mi le-au acceptat,iti recomand sa gasesti un colectionar de monede, daca vrei bani, iar daca nu, daca tu esti colectionaru, spalale binewinking funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Curata-le frumos si cauta-le pe net, preferabil pe ebay. Asta ca sa vezi cam care e pretul.