| LeoMessi38 a întrebat:

Salut, am un Samsung c3222

http://www.emag.ro/telefon-mobil-samsung-c3222-chat-dual sim-silver-33598/pd/EZ8C7BBBM/

Am intrat pe net pe waptrick.com am incercat sa descarc un joc zice "memorie plina " si ala are cativa mb... am incercat altu', la fel, am vazut ca in telefon am ceva cu messenger si facebook, la fel nu pot intra in ele ca " Memorie insuficienta, stergeti cateva elemente". Precizez ca atunci cand am dat sa descarc am dat sa se salveze pe card.

Care ma puteti ajuta?

Dau si funda.

2 răspunsuri:
| LeoMessi38 explică:

Am cardul' de 1 gb.

| Mihaela_Ailoaie_1978 a răspuns:

Mai intai cumaparati un card mai mare (eu am de 16) si dupa aceea incearca sa le salvezi pe card.