| Aprettylittleliar a întrebat:

Hey. Am o problemuţă. Recent mi-am cumpărat un Samsung Ch@t 322 - http://www.emag.ro/......EZ8C7BBBM/ - şi nu-mi merge netul pe el (i-am făcut setările- le-am primit mesaj de la Orange dar când vreau să intru pe net, îmi apare :"Eroare reţea") şi nici nu pot asculta muzică la căşti(fără căşti, muzica merge fără probleme, dar când bag căştile, se opreşte playerul singur). Vă rog ziceţi-mi ce să fac, ajutoooooooooor please. Dau funda.
P.S. Scuzaţi categoria.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Asa am patit si eu dar m-am dus la Orange si mi-au facut ei setarile