| LeoMessi38 a întrebat:

Salut, am un Samsung c3222
http://www.emag.ro/......EZ8C7BBBM/

Am intrat pe net pe waptrick.com am incercat sa descarc un joc zice "memorie plina " si ala are cativa mb... am incercat altu', la fel, am vazut ca in telefon am ceva cu messenger si facebook, la fel nu pot intra in ele ca " Memorie insuficienta, stergeti cateva elemente". Precizez ca atunci cand am dat sa descarc am dat sa se salveze pe card.

Care ma puteti ajuta?

Dau si funda.

1 răspuns:
| AlexBpm a răspuns:

Probabil memoria telefonului este deja plina... faceoook-ul este un program ce ocupa destula memorie plus ce mia are prin el e posibil sa fie full. Incearca din setarile telefonului sa ii dai salarea pe card sau elibereaza memoria telefonului prin dezinstalarea programelor nefolositoare