| marmellion a întrebat:

Salut, cum as putea sa imi promovez blogul? Am nevoie de sfaturi, va multumesc!

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Distribuie linkul pe facebook, comenteaza si da likeuri la alte bloguri populare.

| MadRaven a răspuns:

Buna!
Un singur cuvant:publicitate.
Fa-ti publicitate pe pagini de facebook, pe alte blogu-ri, pe youtube, roage oameni cu vloguri cunoscute sa-ti faca reclama la blog etc.
Numai bine!happy

| ElenaSA a răspuns:

Vezi ca exista site-ri de promovare a blogurilor.O alta modalitate este sa scrii in articole cuvinte cheie cautate des pe net.

| kzd a răspuns:

Pai sa il pui pe fb la comm-uri la paginile vizitate, daca vrei da-mi blogul si iti fac publicitate pe wall-ul meu, am cam 100 de persoane in lista.

| FoundYouLover a răspuns:

Depinde cat de tare vrei sa-ti promovezi blogul. Eu zic sa scrii ceva despre el pe pagina ta de facebook, si daca nu vrei sa se stie ca e al tau poti scrie ceva de genul: "am vazut blogul asta undeva si mi-a placut foarte mult pentru ca". De asemeni poti sa-ti aranjezi singur in pagina un pliant in word si apoi sa mergi la xerox si sa faci vreo 100 de copii si sa le imparti prin orasul tau.

| BunnyRabbit a răspuns:

Share-uri pe Fb, Twiter si pe mess...
Asa prietenii tai o sa vada si le poti spune sa dea mai departe

| marmellion explică (pentru BunnyRabbit):

E anonim blogul, nu merge chestia cu prietenii, insa iti multumesc oricum

| c0rtez a răspuns:

Indexeaza-l la google.cauta pe net webmaster tools